Targi Hubertus Expo 2017


W dniach 24-26 marca 2017 r. odbyły się w Centrum Konferencyjno Targowym MT Polska najstarsze i największe Targi Łowieckie w Polsce. Była to już XIV edycja łowickich targów znanych pod nazwą Hubertus Expo.
Tegoroczne targi Hubertus Expo otworzył Pan Minister Środowiska prof.dr.hab. Jan Szyszko, który  w swym przemówieniu podkreślił kluczową rolę łowiectwa i Polskiego Związku Łowieckiego w realizowaniu czynnej ochrony naszego dziedzictwa narodowego jakim jest przyroda.

 


Następnie głos zabrał Pan Prezes Naczelnej Rady Łowieckiej Andrzej Gdula również podkreślając zasługi Polskiego Związku Łowieckiego na rzecz ochrony przyrody.
 

 

oraz Pan Dyrektor Generalny Lasów Państwowych dr inż. Konrad Tomaszewski.
 

 

Otwarcie targów uświetnił koncert sygnalistów z Klubu Sygnalistów Myśliwskich PZŁ

 

 

Targi Hubertus Expo to przede wszystkim możliwość nawiązywania nowych znajomości i umacniania starych, to miejsce spotkań i wymiany opinii między specjalistami, sympatykami łowiectwa i myśliwymi.
Prezes Ostrołęckiej Okręgowej Rady Łowieckiej -Edward Kłos z Przewodniczącym Zarządu Okręgowego PZŁ w Ostrołęce-Pawłem Jenoch odwiedzili również Klub Dian PZŁ wymieniając cenne opinie.

 

 

Targi to również liczne spotkania w miłej atmosferze z kolegami myśliwymi. Na zdjęciu Łowczy Okręgowy z kolegami myśliwymi z Okręgu Ostrołęckiego.

 

 

Zarząd Okręgowy w Ostrołęce od wielu lat organizuje wyjazdy w ramach kursów dla nowowstępujących w szeregi Polskiego Związku Łowieckiego mobilizując tym samym przyszłych adeptów kultury i tradycji łowieckiej do udziału w targach, jako elementu dydaktycznego obrazującego tradycje łowieckie. Daje to również możliwość zaznajomienia się z szerokim asortymentem akcesoriów potrzebnych myśliwym w realizacji ich pasji.

 


 
Na odwiedzających targi czekało wiele atrakcji przygotowanych przez organizatorów i wystawców m.in. wystawy trofeów myśliwskich, pokazy wabienia jeleni, pokazy mody czy ekspozycje broni i pojazdów terenowych.
Tegoroczne targi śmiało można uznać za udane. Zapraszamy za rok na już XV edycję Targów Hubertus Expo.


Darz Bór!